Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Cajglovo TRIP 2019 – JEDOVNICE ( Moravský Kras Single Trail )

Cajglovo TRIP 2019 – JEDOVNICE ( Moravský Kras Single Trail )

  • by
Cajglovo Trip 2019 – JEDOVNICE 5 – 7.7.2019  25€ dieťa/deň (cena za trénera pre dieťa na celý deň)

25€ dospelý/deň (cena za trénera pre dospelých na celý deň)

Pozývame vás na cyklo výlet do príjemného prostredia Českých lesov neďaleko Brna. Mestečko Jedovnice ponúka krásne single traily pre uplných začiatočníkov ale aj pre pokročilých bikerov. Na výber sú 3 traily podľa náročnosti. Ubytovanie bude riešené v KEMPE OLŠOVEC hneď vedľa trailov. Na výber je bývanie v chatkách/domčekoch a pre klasikov samozrejme spanie v stanoch. Možnosť objednania stravy v jedálni, v okolí je k dispozícii aj niekoľko stravovacích zariadení. Večer budeme opekať, kecať, chillovať a hlavne užívať si čas.

Cenník ubytovania sa vám zobrazí po kliknutí TU.

Pre deti budú k dispozícii tréneri, ktorí sa im budú počas dňa venovať na biku. Tréningy budú zamerané na správnu techniku a správanie v prírode a na trailoch.

Pri záujme aspoň 5 dospelých taktiež možnosť trénera pre vás. Pri dospelých bude tréning zameraný na zlepšenie techniky, správna technika prejazdu klopených zákrut, skokov a na celkové efektívne ovládanie biku.

 

Nahlasovať a pýtať  sa môžete zaslaním emailu na adresu cajglovo@gmail.com . Napíšte nám počet osôb, počet bikerov, ktorí chcú jazdiť s trénerom a o aké ubytovanie a stravovanie máte záujem. Cenník ubytovania sa vám zobrazí po kliknutí TU.

Nahlásiť sa treba do 16.6.2019

Cajglovo Trip 2019 – JEDOVNICE       5 – 7.7.2019        25€ dieťa/deň (cena za trénera pre dieťa na celý deň)

25€ dospelý/deň (cena za trénera pre dospelých na celý deň)